Estonia Selts 2022

17.01. “Soomere matemaatika” – külas oli Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere. Lautol esines Robert Staak.

21.02. “Kultuurielu taaskäivitamine” – külas oli Tallinna abilinnapea Kaarel Oja. Akordionil esines Henri Zibo

21.03. Teatrikuu vestlusringis olid estoonlased Anu Kaal, Tiiu Randviir ja Arne Mikk. Ooperiaariaid esitasid EMTA magistrandid, metsosopranid Emily Ruus ja Sandra Laagus pianist Siim Selise saatel.

18.04 Seltsi aastakoosolek Rahvusooperi saalis. Üldkogu austas oma kohalolekuga Vabariigi President Alar Karis. Esines Estonia Seltsi Segakoor, õnnitleti Arne Mikku sünnipäeva puhul ja otsustati ühehäälselt, et seltsi juhatajana jätkab Mart Mikk.

20.05 Hooaja lõpetamine koos väljasõiduga Arvo Pärdi keskusesse Laulasmaal. Esines pianist Auli Teppo.

19.09 “Ooperist ja inflatsioonist” – külas oli majandusteadlane ja poliitik Tiit Made. Kringli ja kohvilauaga tähistati seltsi liikme Kulno Raide sajandat sünnipäeva! Juubilar oli heas tujus ning täie tervise juures. Muusikalise üllatuse pakkus saksofonist Lembit Saarsalu.

17.10 MuBa külastus – tutvumine uue õppeasutuse hoonega

21.11 “Rahu, ainult rahu” – külas on Marju Lauristin. 3 teost Georg Otsa repertuaarist esitas Meeme Saareväli kontrabassil, klaveril saatis teda Jaanika Rand-Sirp.

19.12 Jõuluglögi Valges saalis. Esinesid Tiit Kuusiku stipendiumi värske laureaat Tamar Nugis (bariton), Reet ja Arne Miku fondi preemia pälvinud Kadri Kõrvek ning uhiuus Estonia Seltsi Kammerkoor. Kadri ja Tamari laulmist saatis klaveril Jaanika Rand-Sirp.